swimrun, bieg, pływanie, open water, swimrun Wióry w Górach Świętokrzyskich

Swimrun sklep

Doświadczenie w swimrunie zbieramy podczas startów w Polsce i za granicą już od ponad 3 lat. Miło nam zatem poinformować, że rozpoczął swoją działalność pierwszy w Polsce internetowy sklep do dedykowany swimrunnerom. Jest to połączenie naszej sportowej pasji, ze sposobem na życie. Wszystko co w nim znajdziesz było testowane na nas samych. Wszystko co się tu już znajduje lub pojawi w przyszłości jest rekomendowane przez nasze zespoły. Nie wciskamy tu kitu. Nie wszystkim proponujemy te same rozwiązania i produkty. Każdy ma inną technikę pływania, inne cele startowe. Dlatego każdemu dobieramy coś według jego potrzeb. Ponadto warto wiedzieć, że kupując u nas, wspierasz nasze zespoły w drodze na Mistrzostwa Świata OtillO. A to oznacza tylko to, że zdobędziemy nowe doświadczenie, którym chętnie z wami się podzielimy.

Sklepgoswimrun.pl jest jak narazie jedynym miejscem, gdzie znajdziesz kompleksowe wyposażenie do swimrunu w naszym kraju. Pasy do swimrunu, pianki swimrunowe, łapki i hole do swimrun, okulraki pływackie na wody otwarte oraz swimrunowe buty, czy inne akcesoria dedykowane tej dyscyplinie sportu, takie jak bojki do swimrunu, czy innego rodzaju wyporność.

Jeśli czegoś u nas nie ma – zapytaj dlaczego? Chętnie pomożemy dobrać Ci sprzęt, nawet jeśli jesteś zainteresowany/ana kupnem produktami innych producentów niż dostępni na naszej stronie. Skontaktujemy cię z innymi fanami tego sportu lub zorganizujemy coś specjalnie dla Ciebie. Chcesz przymierzyć piankę lub przetestować sprzęt na prywatnym spotkaniu lub otwartych treningach? Śmiało pisz do nas na biuro@goswimrun.pl Razem twórzmy ten sport. 

LEAVE A COMMENT